«Шахтар» розгромив португальську «Брагу» в гостях

20:13, 8 грудня 2016

Донецький «Шахтар» зустрівся з португальською «Брагою» у підсумковому матчі групового етапу Ліги Європи. Матч відбувся у Бразі на стадіоні «Брага Мунісіпал» і закінчився перемогою гостей з рахунком 4:2.

Як відомо, донецька команда вже забезпечила собі перше місце в групі і вихід в 1/16 фіналу Ліги Європи, а Брага спробувала це зробити і не змогла.

Донецька команда відкрила рахунок на 22-й хвилині - Сергій Кривцов випередив суперника після подачі кутового і з близької відстані головою вколотив м'яч під поперечину.

Через 17 хвилин гості збільшили свою перевагу. «Шахтар» великою кількістю гравців пішов у контратаку, Марлос прорвався по центру і віддав ліворуч на самотнього Тайсона, який обвідним ударом в один дотик відправив м'яч у дальній кут воріт «Браги».

На 43 хвилині господарі скоротили відставання в рахунку, коли Орта виконав прекрасну подачу у воротарську за спину Івану Ордецю, де перебував Нікола Стоїльковіч, який з відскоком від газону вколотив м'яч під поперечину воріт Микити Шевченка.

У другому таймі «Шахтар» відновив статус-кво - після подачі на 62-й хвилині Фреда зі штрафного, який вийшов на заміну, Кривцов відірвався від блоків Андре Пінту і забив у дальній кут воріт Марафони.

Трохи згодом Тайсон втік по лівому флангу від Лазара Рошича і несильним ударом забив четвертий гол.

Вукчевич лише скоротив відставання: Алан віддав йому передачу в район 11-метрової позначки і він без проблем розстріляв Шевченка.

Таким чином, після перемоги над «Брагою» в рамках групового етапу Ліги Європи Шахтар виграв свій шостий поєдинок із шести.