«Шахтар» розгромив «Реал Сосьєдад» у Лізі Чемпіонів (відео)

08:26, 28 листопада 2013

У Донецьку футбольний клуб «Шахтар» у п’ятому турі групового етапу Ліги Чемпіонів обіграв іспанський «Реал Сосьєдад» з рахунком 4:0. Ця перемога дозволила гірникам вийти на друге місце в групі А.

Перший гол «гірники» забили на 37 хвилині: Адріано влучно пробив з гострого кута. На перерву «Шахтар» пішов з хорошим настроєм, пише Футбол 24.

На початку другого тайму «Шахтар» збільшує свою перевагу та відправляє суперника у нокдаун. Гравці «Реал Сосьєдада» розуміють, що втрачати нічого й починають атакувати більшими силами, сподіваючись пробити оборону «гірників». І хоч гострі моменти біля воріт Андрія П'ятова виникали, забити хоча б гол їм ніяк не вдавалося. Натомість господарі поля окрилені успіхом на 68 хвилині забивають ще один м'яч.

Крапку у протистоянні поставив той ж таки Коста, який влучним ударом замкнув подачу Тайсона. У підсумку матч завершився на користь «Шахтаря» 4:0.

Відео: Футбол 24