«Шахтар» розгромив у Львові бельгійський «Гент»

21:58, 20 жовтня 2016

У Львові, на стадіоні «Арена Львів» пройшов матч 3-го туру групового турніру Ліги Європи УЄФА, в якому футболісти донецького «Шахтаря» розгромили бельгійський «Гент» з рахунком 5:0.

У першому таймі «Шахтар» відзначився у воротах суперника двічі. На 12-й хвилині Віктор Коваленко скоривстався помилкою воротаря та захисту «Гента» і забив з 30-ти метрів. На 30-й хвилині Факундо Феррейра реалізував вихід сам на сам із голкіпером суперника.

Відразу після перерви Бернард довів рахунок до розгромного. Бразилець заніс м'яч у порожні ворота після прострілу справа від Дентіньо. На 75-й Тайсон відзначився першим же дотиком до м'яча після виходу на заміну, а фінальну крапку у матчі поставив Максим Малишев, який забив п'ятий м’яч у ворота бельгійців.

Голи: Коваленко (12 хв), Феррейра (30 хв), Бернард (46 хв), Тайсон (75 хв), Максим Малишев (85 хв).

Відзначимо, що команда Паулу Фонсеки ще не пропустила жодного м'яча у груповому етапі Ліги Європи. Після трьох турів у «гірників» максимальна кількість очок — 9.

Свій наступний матч у Лізі Європи «Шахтар» зіграє на виїзді проти «Гента». Зустріч відбудеться 3 листопада у Бельгії.

Зазначимо, що учасники матчу до цього не зустрічалися в єврокубках. У десяти матчах з бельгійськими клубами «Шахтар» здобув чотири перемоги при п'яти нічиїх і одній поразці. Єдиної невдачі донеччани зазнали в самій першій грі - у вересні 1995 року від «Брюгге» (0:1) в рамках Кубка кубків. «Гент» тільки один раз грав з представниками України. У третьому відбірковому раунді Ліги чемпіонів УЄФА-2010/11 бельгійці поступилися київському «Динамо» - 0:3 в гостях і 1:3 вдома.

У нинішньому розіграші «Шахтар» здобув дві перемоги - в гостях над турецьким «Коньяспором» (1:0) і вдома над португальською «Брагою» (2:0).

Між тим, «Гент» на чужому полі зіграв у нічию з «Брагою» (1:1) і вдома обіграв «Коньяспор» (2:0).

«Шахтар»: Андрій П'ятов, Олександр Кучер, Тарас Степаненко, Ярослав Ракицький, Даріо Срна, Максим Малишев, Бернард, Марлос, Факундо Феррейра,  Ісмаїлі, Віктор Коваленко.

«Гент»: Якоб Рінне, Ренато Нето, Стефан Мітрович, Кеннет Саєф, Ханнес ван дер Брюгген, Нана Асаре, Жеремі Пербе, Моузес Саймон, Томас Фокет, Рамі Гершон, Даніел Мілічевич.