«Шахтар» у Києві переміг «Динамо»

08:25, 8 квітня 2013

Київське «Динамо» зазнало поразки від «Шахтаря» у центральному матчі 23-го туру Прем'єр-ліги. Гра на НСК "Олімпійський" закінчилася з рахунком 1:2.

Динамівці відкрили рахунок на 10-й хвилині. Відзначився Андрій Ярмоленко. Але перед перервою Даніло Сілва після удару Мхітаряна підправив м'яч у ворота "Динамо".

Перемогу "гірникам" приніс влучний удар Мхітаряна на 75-й хвилині. Гравець «Шахтаря» ударом в дотик пробив Коваля після передачі Едуардо.

«Шахтар» набрав 66 очок і вже у наступному турі в домашньому матчі з «Зорею» може оформити чемпіонство. «Динамо» ж відстає від «Металіста» на два очки, випереджаючи на стільки ж «Дніпро».

Додамо, що «Динамо» програло «гірникам» усі матчі в нинішньому сезоні - 2 поразки в чемпіонаті та 1 в Кубку України.

«Динамо» - «Шахтар» онлайн трансляція матчу на Футбол 24.

Склади команд:

«Динамо»: 35. Коваль М., 2. Даніло Сільва, 24. Віда, 33. Тайво, 17. Михалик, 4. Велозу, 19. Гармаш, 25. Аруна, 20. Гусєв О., 10. Ярмоленко, 11. Ідейє
Запасні: 1. Шовковський, 3. Селін, 9. Безус, 16. Сидорчук, 23. Буяльський, 13. Мехмеді, 15. Рубен

«Шахтар»: 30. П'ятов, 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 13. Шевчук В., 6. Степаненко, 22. Мхітарян, 7. Фернандінью, 28. Тайсон, 9. Адріано, 11. Едуардо
Запасні: 32. Каніболоцький А., 38. Кривцов, 26. Рац, 3. Хюбшман, 24. Гречишкін, 20. Коста, 17. Майкон Олівейра

Відео: ФК «Шахтар»

Крім центральної гри туру в неділю також відбулися ще два матчі. Донецький "Металург" на своєму полі обіграв львівські "Карпати" - 4:0, а сімферопольська "Таврія" поступилася ужгородській "Говерлі" - 0:2.