«Шахтар» в Одесі розтрощив «Карпати»

19:54, 3 грудня 2015

В Одесі відбувся матч перенесеного 12-го туру української футбольної Прем'єр-ліги, в якому донецький «Шахтар» приймав львівські «Карпати» і виграв з рахунком 3:0.

Доля матчу була вирішена на початку другого тайму.

На 53-й хвилині одна з численних атак гірників все ж завершилася взяттям воріт. Артур Новотрясов невдало вибив м'яч зі штрафного, а воротар Роман Підківка необачно залишив ворота і Едуардо да Сілва, перекинувши м'яч через воротаря, відправив його в сітку воріт.

Гірники продовжували атакувати і наприкінці ще раз вразили ворота суперника: на 85-й хвилині гол забив Ісмаїлі.

Довів рахунок до розгромного на 88-й хвилині кращий бомбардир «гірників» в нинішньому сезоні Алекс Тейшейра.

Таким чином, «Шахтар» набрав 43 очки в 16 матчах осінньої частини турніру і незалежно від результату завтрашнього матчу між ФК «Металург» (Запоріжжя) та київським «Динамо» підуть на зимову паузу лідерами чемпіонату України.