"Шахтар" вчетверте поспіль став чемпіоном України

08:25, 29 квітня 2013

Зігравши в 26-му турі Прем’єр ліги внічию 1:1 з харківським «Металістом», ФК «Шахтар» вчетверте поспіль став чемпіоном в Україні.

Команда Мирона Маркевича була дуже близькою до перемоги у цьому напруженому поєдинку, проте взяти три очки у матчі із лідером Прем’єр ліги все-таки не вдалося. Суперники спокійно розпочали зустріч, але згодом “Металіст” захопив ініціативу й намагався діяти першим номером, пише Футбол 24.

Натомість “Шахтар” зайняв вичікувальну позицію та намагався не давати гостям багато простору для організації атак.

Ще до перерви активний Девіч відкрив рахунок у матчі, і цей гол можна повністю записати на Марко, який все зробив самотужки.

Після відпочинку господарі поля пішли вперед більшими силами, однак пройти щільний захист “Металіста” ніяк не вдавалося. На 84 хвилині матчу Ілсінью зрівняв рахунок та врятував свою команду від поразки.

Вже у самому кінці протистояння Девіч мав нагоду вирвати перемогу, однак після удару м'яч влучив у поперечку. Таким чином “Шахтар” стає 8-разовим чемпіоном України та здобуває право виступати у груповому етапі Ліги чемпіонів.