«Шахтар» вибув із Ліги чемпіонів

09:40, 13 квітня 2011

У другому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів між донецьким «Шахтарем» та «Барселоною» перемогу знову здобула каталонська команда – із рахунком 0:1.

Єдиний гол у зустрічі, яка відбулася на «Донбас-Арені», на 43-й хвилині забив аргентинець Ліонель Мессі. Таким чином, за підсумком двох матчів «Барселона» перемогла «Шахтар» із загальним рахунком 6:1.

На цьому українська команда завершує свої виступи у цьогорічній Лізі чемпіонів, тоді як «Барселона» зустрінеться у півфіналі із переможцем пари «Реал» (Мадрид) – «Тоттенхем» (Лондон). Нагадаємо, що у тій парі в першому матчі перемогу здобула іспанська команда з рахунком 4:0.

Зазначимо, що для «Шахтаря» поразка від «Барселони» стала вже третьою поспіль в офіційних іграх. Поміж двома програшами каталонській команді донеччани програли також матч чемпіонату України київській «Оболоні» - 0:1.