«Шахтар» виграв Суперкубок України

23:10, 10 липня 2013

Матч за Суперкубок України в Одесі закінчився впевненою перемогою донецького «Шахтаря» з рахунком 1:3. Дублем у першому таймі, у ворота одеського «Чорноморця» відзначився півзахисник «гірників» Фред Родрігес. У другому таймі, з пенальті, воротаря одеситів Дмитра Безотосного розстріляв Тайсон.

«Чорноморець» спромігся відповісти лише одним голом Олексія Антонова на останній хвилині першого тайму матчу.

З середини другої половини зустрічі одесити кинулися на ворота «Шахтаря», часто порушували правила та на 63 хвилині отримали пенальті в свої ворота.

Відтак, донецький «Шахтар» вже в п’яте здобуває Суперкубок України. Раніше це було в 2005, 2008, 2010 та 2012 роках.

Зазначимо, що Одеса вже вп'яте приймає матч за Суперкубок.

Додамо, що торік донецький  «Шахтар», після перемоги у Суперкубку, на радощах розбив трофей.

Сьогодні поєдинок за Суперкубок традиційно відкрив новий футбольний сезон.