«Шахтар» вийшов у півфінал Кубка України

21:27, 27 березня 2016

У Києві у неділю, 27 березня, відбувся матч-відповідь чвертьфіналу Кубка України з футболу, в якому донецький «Шахтар» програм полтавській «Ворсклі» з рахунком 1: 2.

В цілому матч на «Оболонь-Арені» у Києві вийшов досить рівним. У першому таймі рахунок відкрив Дмитро Хльобас, він забив гол на 28-й хвилині гри. Інтрига тривала до 67-ї хвилини, коли «Шахтар» отримав право на пенальті. 11-метровий реалізував Бернард , і зрівняв рахунок – 1: 1. Проте на 88-й хвилині Ткачук пасом з центру вивів Хльобаса один на один з воротарем, той прискорився і з ходу пробив в ближній кут – 1: 2.

Проте, з урахуванням першої гри в Полтаві, яка завершилася з рахунком 4: 0 на користь «Шахтаря», донеччани вийшли в півфінал змагань.

Ще три учасники півфіналу Кубка України визначаться 6 квітня.

Зазначимо, минулого тижня «Шахтар» дізнався свого суперника в 1/4 Ліги Європи. Ним став португальський клуб «Брага».