«Шахтар» з рекордним рахунком переміг БАТЕ у Лізі чемпіонів

10:20, 22 жовтня 2014

У третьому матчі групового етапу донецький «Шахтар» встановив особистий рекорд у Лізі чемпіонів, розгромивши білоруський БАТЕ з рахунком 7:0. Також «гірники» стали першою українською командою, яка перемогла у єврокубковій зустрічі, забивши сім голів всуху.

«Шахтарю» вдалося відкрити рахунок на 11 хвилині - відзначився Алекс Тейшейра. Вже на 28 хвилині, після вдало реалізованого пенальті Луісом Адріано, рахунок стає 2:0. Після цього оборона білорусів посипалась, немов картковий будинок, і менше, ніж за 20 хвилин «Шахтар» настріляв БАТЕ ще чотири голи - 6:0.

Сьомий за рахунком для команди і п'ятий для себе у цьому матчі форвард «гірників» Луіс Адріано забив на 80 хвилині з пенальті.

Таким чином «Шахтар» здобуває необхідні три очки для виходу з групи і займає друге місце у турнірній таблиці. Нагадаємо, що матч-відповідь «Шахтар»-БАТЕ відбудеться 5 листопада на «Арені Львів».