«Шахтар» завдав нищівної поразки «Мальме» на «Арені Львів»

07:24, 4 листопада 2015

Донецький «Шахтар» здійснив вдале повернення у Лігу чемпіонів, розгромивши шведський «Мальме» із рахунком 4:0.

«Гірники» першим номером розпочали гру і одразу ж створили кілька небезпечних моментів. Однак відкрити рахунок зустрічі зуміли лише на 29 хв ударом Олександра Гладкого. Цей гол, який став для «Шахтаря» першим у цьогорічному розіграші і загалом сотим у Лізі чемпіонів, позитивно подіяв на «гірників», які стали грати більш розкуто.

На початку другого тайму капітан «Шахтаря» Даріо Срна подвоїв рахунок, вдало реалізувавши пенальті, - 2:0. Ще через кілька хвилин м'яч у ворота «Мальме» забив Едуардо, який вийшов на заміну Олександру Гладкому.

До принизливо розгромного рахунок матчу - 4:0 - довів найкращий наразі голеадор у розташування «Шахтаря» Алекс Тейшейра, який забив на 73 хв зустрічі.

Гості зі Швеції, які до останнього пробували відібрати у «гірників» м'яч, не спромоглися забити навіть гол престижу.

Нагадаємо, що у попередньому турі групового етапу Ліги чемпіонів «Шахтар» несподівано програв «Мальме» із рахунком 0:1. До цього «гірники» зазнали поразки від «Реалу» (4:0) та від «ПСЖ» (0:3). Із трьома очками в активі «Шахтар» займає третє місце у своїй групі.