«Шахтар» завоював Суперкубок у Львові

01:32, 23 липня 2014

Донецький «Шахтар» у боротьбі за Суперкубок України виборов перемогу у київського «Динамо». «Гірникам» вдалося здолати киян з рахунком 2:0.

Впровдовж першого тайму тривала рівна боротьба, однак «Шахтар» таки більше атакував і блискуче грав на контратаках. У свою чергу динамівці не змогли реалізувати кілька моментів і ніяк не змогли взяти ворота зі стандартів.

Перший гол на 75 хвилині забиває екс-карпатівець Олександр Гладкий, який зумів перехитрити оборону «Динамо» і пробити у ворота Олександра Шовковського.

Гравці київського клубу намагалися зрівняти рахунок, однак ворота «гірників» залишалися під надійним захистом - «Шахтар» майже у всіх випадках перегравав «Динамо» на другому поверсі.

На 90 хвилині ще один новачок «Шахтаря», який тільки що перейшов у донецький клуб із харківського «Металіста», Марлос, відзначився голом, гарантуючи своєму клубу Суперкубок.

Таким чином донецький «Шахтар» вшосте у своїй історії стає володарем Суперкубку України.