Шевченківський гай продовжить співпрацю з ЮНЕСКО та урядом Норвегії

10:45, 22 грудня 2013

Музей народної архітектури та побуту у Львові в 2014 році продовжить реалізацію проектів за грантами ЮНЕСКО та Норвезького уряду. Грантодавці підтвердили свої наміри про подальшу співпрацю.

Як повідомили у Львівській міській раді, отримавши підтвердження про продовження співпраці, музей планує залучити партнерів з Білорусії і привести ще один об’єкт.

«Міжнародні партнери, з якими ми реалізовуємо проекти по грантах ЮНЕСКО та Норвезького міністерства закордонних справ, висловили задоволення новим керівництвом та успіхами роботи Музею за останні три місяці. Обоє донорів отримали звітні документи і готові продовжувати співпрацю з Музеєм надалі, розширюючи програму, шляхом залучення партнерів із Білорусії», - повідомив заступник директора з розвитку Музею народної архітектури та побуту у Львові (Шевченківський гай) Євген Червоний.

За останній період роботи Музею вдалося придбати один експонат і перевезти його до Музею – хату із села Рівня.

«Нам також вдалось повернути борги 2012 року перед норвезькими донорами і завершити реконструкцію та накриття хати із села Пилипець. Також у жовтні 2013 року було проведено Міжнародну конференцію за участі норвезьких колег, де учасники обмінялись досвідом роботи в музеях-скансенах», - додав Євген Червоний.

На наступний рік Музей народної архітектури та побуту у Львові планує перевезення ще одного об’єкту. Також буде продовжена співпраця з польськими колегами, реалізація грантових зобов’язань перед ЮНЕСКО та норвезьким донором, розробка та запровадження стратегічного плану розвитку Музею, а найголовніше - покращення якості послуг для відвідувачів.

Нагадаємо, 22 січня 2013 року Музей народної архітектури та побуту (м. Львів) і ЮНЕСКО підписали угоду на 300 тис. доларів. У 2010 році Шевченківський гай отримав норвезький грант у розмірі 500 тис. доларів США.