Шевченко: Суддя зробив серйозну помилку

10:31, 20 червня 2012

Форвард збірної України Андрій Шевченко вважає, що суддівська бригада матчу Англія-Україна на чолі з угорцем Віктором Кашшаї допустила серйозну помилку, не зарахувавши гола форварда української команди Марко Девича в другому таймі.

"Сьогодні була велика помилка судді, це однозначно, тому що він був поруч. Цей гол дуже б змінив усю гру. І взагалі, Україна мала багато шансів, але підвела реалізація моментів", - сказав А.Шевченко журналістам після матчу в мікст-зоні стадіону "Донбас Арена".

Нагадаємо, на «Донбас Арені» у вирішальному матчі зі збірною Англії Україна програла з рахунком 0:1. Збірна Англії вийшла до чвертьфіналу.

У вирішальному для України  матчі на початку другого тайму гол забив Руні. А на 62-й хвилині Кошшої не помітив очевидний гол Девіча. На повторі чітко видно, що м'яч перетнув лінію.