Щаслива «Арена Львів» знову принесла «Шахтарю» перемогу

23:15, 27 липня 2014

Донецький «Шахтар» вдруге поспіль здобув перемогу на стадіоні «Арена. Львів». І вдруге поспіль з рахунком 2:0. Після матчу за Суперкубок, де «гірникам» вдалося завоювати трофей, підопічні Луческу всуху обіграли запорізький «Металург».

Поєдинок розпочався із найшвидшого голу цьогорічного чемпіонату - вже на 15 секунді бразилець Луїс Адріано розписався у воротах запоріжців.

Швидкий гол дещо остудив запал гостей і дозволив розслабитися номінальним господарям поля. Пізніше, коментуючи матч, головний тренер «гірників» заявить, що «Шахтар» грав не на повну.

Донеччани зуміли подвоїти рахунок ще перед свистком на перерву: на 45 хвилині з подачі Луїса Адріано екс-карпатівець Олександр Гладкий в один дотик взяв ворота запорізького «Металурга».

У другому таймі команди не змогли реалізувати гольові моменти. Таким чином «Шахтар» вдруге за тиждень здобуває перемогу з рахунком 2:0, не без підстав називаючи стадіон «Арена Львів» щасливим для свого клубу.