Що і як треба змінити на вулиці Бандери у Львові

27 липня

Коли вулиця в поганому стані, це назагал всіх влаштовує :) Та коли хтось проявляє ініціативу, відразу з’являється багато людей, які починають цю ініціативу критикувати.

Сьогодні я розповім про проект реконструкції вул. Бандери «Вулиця для всіх», аби зняти, спростувати, а можливо й підтвердити різноманітні претензії мешканців та гостей Львова.

У ході обговорень ми почули реакції мешканців і виокремили дві основні претензії. Перша – це так звані дві смуги і так зване «звуження вулиці». Насправді вулиця не звужується. Просто на ній з’являється новий гравець – велосипедисти.

Пропускну здатність вулиці рахують не за кількістю машин, які проїхали через вулицю, а за кількістю всіх людей, які рухаються цією вулицею. У трамваї за хвилину проїжджає набагато більше людей, ніж людей в автомобілях.

Друга претензія стосується бруківки. Іноземний досвід свідчить, що історичні міста дійсно забруковані, але переважно йдеться про центральні частини міста, які є пішохідними.

Роль там бруківки ніхто не піддає сумніву. Однак там, де починається активний рух автомобілів, з’являється асфальт. Тому що здоров’я є цінністю. А шум від бруківки повільно вбиває людину. Так само, як нікотин.

Проект передбачає бруківку на вул. Бандери: між коліями, біля дерев, в оздобленні пішохідних переходів. Тобто дух вулиці збережеться. Не дайте ввести себе в оману, що вулиця після реконструкції погіршиться. Вулиця стане кращою, ніж була.

Детальніше про проблеми вул. Бандери та про заплановані зміни – дивіться в моєму відеоблозі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові після масової бійки з ножовими пораненнями госпіталізували трьох людей
Україна почала створювати на Азовському морі військово-морську базу
Вселенський патріарх зробив нову заяву щодо надання автокефалії українській православній церкві
Початок тижня в Україні розпочнеться з сильних дощів і відчутного похолодання
Водійка Mersedes A170 вчинила дивну ДТП в центрі Львова. Фото дня
«Щоб перемогти смерть, доведеться перестати бути людиною»
В Одесі здійснено збройний замах на місцевого активіста
В окупованому Криму заявили про нестачу питної води
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП