Школи Львова готуються до навчального року із новими класами фізики

9 серпня 2017

Новий навчальний рік львівські школярі зустрінуть із оновленими класами та цікавим обладнанням. У місті завершують підготовку до першого дзвоника: ремонтують приміщення та закуповують необхідне приладдя.

«Ми вдаримо однією кулькою, відштовхується одна. Дія рівна протидії - це є третій закон Ньютона. Нам виділила міська рада обладнання для кабінету фізики, ми тепер зможемо дітей більш якісно навчати. Фізика ‒ це прикладна наука, діти зможуть більшість дослідів бачити», ‒ демонструє нові приладдя вчителька фізики у школі №42 Оксана Павенська.

Окрім фізичного класу, у 42-ій школі оновили кабінет предмету «Захист Вітчизни», першої медичної допомоги та спеціальний клас для занять шахами. Відремонтували і шкільний тир. Також у 2016 році проведено ремонт харчоблоку та посудомийки на суму 120 тисяч гривень.

«Тут протікала вода, стіни були обшарпані, висіли павуки, а став такий гарний ремонт. Ми тут, в цьому районі проводимо змагання зі стрільби, міські з пневматичної гвинтівки», – розповідає вчитель «Захисту вітчизни» Сергій Кокітько.

Загалом цьогоріч на обладнання та ремонт школи витратили майже 800 тисяч гривень. Усе завдяки громадській активності викладачів та самих учнів.

«Школа брала активну участь у громадському бюджеті, перемогла. Передбачено 300 тисяч, обладнаний вхід до навчального облаштовано пандус, окрім цього, учні брали участь у проекті Friendly School, де вони також перемогли», ‒ пояснила начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

«Ми в цьому році виділяємо великі кошти на обладнання кабінетів фізики. Станом до кінця року буде 40 нових кабінетів. Наступна річ ‒ це мультиборди, на яких можна зовсім по іншому вивчати хімію, фізику, математику», – зазначає міський голова Львова Андрій Садовий.

Активна підготовка до першого дзвоника триває як у школах, так і у дитячих садках. У 2017 році місто виділило на їхні потреби більше 153 мільйонів гривень.

Уже за тиждень усі освітні заклади міста перевірятимуть, чи готові вони приймати учнів. Цьогоріч за шкільні парти у Львові сяде 76 тисяч дітей. Це на три тисячі більше, аніж торік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП
ФК «Львів» та «Карпати» зіграли у бойову нічию
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня