Сьогодні українці не вибороли олімпійських медалей

22:11, 10 лютого 2014

Українські спортсмени сьогодні не здобули жодної медалі на зимових Олімпійських іграх у російському Сочі.

Відтак на цьому етапі змагань Україна посідає 18-те місце в медальному заліку Сочі-2014.

Так, у гонці переслідування на 12,5 км з біатлону серед чоловіків найкращий результат серед українських спортсменів продемонстрував Андрій Дериземля, який закінчив змагання 36-м.

«Золото» у цьому змаганні здобув француз Мартен Фуркад, срібну – чех Ондржей Моравец і бронзову – француз Жан Ґійом Беатрікс.

У змаганнях на одномісних санях серед жінок, за результатами другого з чотирьох заїздів, українка Олена Шхумова була 17-ю, а Олена Стецьків – 28-ю.

У суперкомбінації в жіночому слаломі «золото» здобула Марія Гефль-Ріш із Німеччини, «срібло» – Ніколь Госп із Австрії і «бронзу» – Джулія Манк’юзо зі США.

У шорт-треку серед чоловіків на 1500 метрів «золото» має Шарль Амлен з Канади, «срібло»" – Хань Тяньюй з Китаю і бронза – у росіянина Віктора Ана.

У швидкісному бігу на ковзанах серед чоловіків на 500 метрів усі три місця на п’єдесталі зайняли нідерландці – Міхел Мюлдер («золото»), Ян Смеекенс («срібло») і Роналд Мюлдер («бронза»).

Завтра за медалі в перегонах переслідування на 10 км змагатимуться українські біатлоністки, одна з яких, Віта Семеренко, вже принесла Україні першу медаль, бронзову.

Загалом завтра розігруватимуть вісім комплектів медалей, що зробить цей день одним із найнапруженіших на Іграх.