Соломія Братейко з Львівщини стала чемпіонкою України з настільного тенісу

Це вже третя поспіль перемога 21-річної спортсменки

09:35, 3 лютого 2021

У Чернігові завершився Чемпіонату України з настільного тенісу серед дорослих. У вівторок, 2 лютого, спортсмени змагалися за перемогу в особистій першості. Серед жінок титул чемпіонки здобула 21-річна Соломія Братейко з Львівщини. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Зазначимо, що це вже друге золото Соломії на цьогорічному чемпіонаті. У неділю, 31 січня, вона з киянкою Веронікою Гуд перемогла у парних змаганнях. Окрім того, спортсменка виборює титул чемпіонки України з настільного тенісу вже третій рік поспіль.

До слова, участь у змаганнях взяли шестеро найкращих тенісистів Львівщини.

Соломія Братейко — українська настільна тенісистка, чемпіонка і призерка чемпіонату України. Майстриня спорту України міжнародного класу.

Народилась в селі Андріївка Золочівського району Львівської області. Приблизно у 5 років почала займатися настільним тенісом. У 10-11 років вперше виграла чемпіонат Львівської області. А вже у 14 років виграла чемпіонат України серед кадетів. Неодноразово здобувала перемогу на міжнародному турнірі «LIRS-OPEN» та Кубку Анатолія Строкатова, а також ставала чемпіонкою України серед юніорів та молоді. У 2018 році на юнацькому чемпіонаті Європи з настільного тенісу здобула золоту медаль в парному розряді. Названа найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками березня 2018 року.