Спорт на вихідні

19:32, 6 вересня 2013

Очі розбігаються. На галицьких уболівальників чекає дуже насичений вікенд. Матч збірної України лише розігріє поціновувачів спорту перед напруженим графіком у суботу та неділю.

На старті - реванш. Уже завтра о 13:00 стартує новий чемпіонат України з футзалу. “Енергія” приймає чинного чемпіона – “Локомотив”. Градусу і без того принциповому матчу додає те, що тиждень тому "залізничники" обіграли галичан у дуелі за Суперкубок.

Літо іще не минуло. Принаймні на це сподіваються організатори напівпрофесійного турніру з пляжного волейболу. У суботу та неділю на Винниківському озері аматорські команди виборюватимуть перемогу. Відкриття запланували на суботу на 12:00.

Настріляти кубок намагатимуться учасники другого етапу Кубка України з кульової стрільби. Упродовж обох вихідних днів найвлучнішого визначатимуть у тирі на СКА.

Стартує “Галицька осінь”. Фехтувальні змагання з такою назвою Львів також прийме упродовж двох вихідних днів. Звання найкращого виборюватимуть кадети з усієї країни. Відкриття турніру у суботу о 12 годині дня.

Фінальний етап. Міжнародний тенісний турнір Lviv Open вийшов на фінішну пряму. Фінали учасники зіграють у неділю на тенісних кортах “Україна”.