Спорт на вихідних: "Кажани" здолали "Фаворита", "Карпати" поступились "Говерлі"

Спорт на вихідних

22:18, 24 березня 2014

У першому матчі серії плей-оф Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги львівські “Кажани” обіграли лубненський “Фаворит”. Гаряча гра завершилась рахунком 3:2. Наразі у турнірній таблиці - львів’яни на шостому місці, фаворит - на першому.

“Карпати” мінімально поступились “Говерлі”. Після домашньої поразки від "Волині" підопічні Олександра Севідова залишились з нулем й після виїзду до Ужгорода. Долю протистояння вирішив влучний постріл Кочіша на 20 хвилині. У підсумку 1:0. “Говерла” покращила свої позиції у турнірній таблиці.

Не покращили, а підтвердили свої позиції львівські ватерполісти. Гравці нашого Динамо перемогли збірну Молдови на "Кубку Карпат". В останньому матчі першого туру команда Ігоря Зінкевича зуміла переламати хід поєдинку у третьому та четвертому періодах і святкувати підсумкову перемогу.

Перемігши збірну Молдови з рахунком 15:10 - галичани очолили турнірну таблицю, маючи після трьох зіграних матчів – 9 очок з 9 можливих.