Спортивний огляд: перемога "Карпат" та нічия у фудзальному дербі

Спортивний огляд

22:04, 31 березня 2014

"Кажани" поступилися "Фавориту"."Карпати" обіграли "Севастополь"."Енергія" зіграла внічию із "Спортлідером+".

Не втримались на льоту. Львівські “Кажани” поступилися лубненському “Фавориту”. На спортивному майданчику у Полтаві команди провели другий та третій матчі серії плей-оф.

Рахунок двох ігрових днів – 0:3, 0:3 - на користь “Фавориту”. Тепер у найближчій грі плей-оф, яка відбудеться у квітні, “Кажани” змагатимуться за 5-7 місце Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги.

Натомість Карпати реабілітувались. У 23-ому турі Прем’єр-ліги “зелено-білі” здолали футбольний клуб “Севастополь”. Перша весняна перемога підопічним Севідова далась із рахунком 2:0. У першому таймі рахунок відкрити вдалося Євгенові Бохашвілі, а наприкінці другого тайму перевагу “Карпат” зміцнив Олександр Гладкий.

Пята поспіль футзальна нічия. Львівська “Енергія” та хмельницький “Спортлідер+” не виявили сильнішого у 25-ому турі Екстра-ліги. Команди розписали бойову нічию з рахунком 5:5.