Спортсмени Львівщини – переможці Кубка світу з фехтування на візках

11:04, 11 липня 2013

На Кубку світу з фехтування на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Львівську область у складі збірної команди України представляли троє неповносправних спортсменів, які вибороли три нагороди, серед яких - дві золоті, повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

Зокрема, львів’янин Андрій Демчук у своєму класі виборов золоту медаль у фехтуванні на рапірі та бронзову у фехтуванні на шаблі.

Антон Дацко з міста Буська у своєму класі також піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу у змаганнях з фехтування на рапірі.

За крок до медалі зупинилась львів’янка Наталія Морквич, яка посіла 5 місце  у фехтуванні на рапірі.

Загалом у змаганнях, які відбулися  у Варшаві  4 - 8 липня,  взяли участь понад 100 учасників з 13 країн світу.