Справа Мазурка остаточно не закрита, - МВС

16:35, 11 лютого 2013

Судочинство з кримінальної справи про вбивство у ТЦ "Караван" ще не закрите.

Про це повідомив заступник начальника головного слідчого управління МВС Олександр Гончаров, повідомляє Укрінформ

"У цей час судочинство з кримінальної справи не закрито... Нами проводиться досудове розслідування - перевіряється причетність Мазурка до ряду інших злочинів", - зазначив він.

За словами Гончарова, перед слідством стоїть багато питань, на які ще треба знайти відповіді.

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

"Вживаються заходи для того, щоб встановити осіб, які допомагали йому ховатися від міліції... Встановити джерела придбання вогнепальної зброї... Перед слідством стоїть чимало питань, які треба нам з'ясувати", - резюмував Гончаров.

Нагадаємо, 26 вересня чоловік розстріляв у столичному ТРЦ «Караван» чотирьох охоронців, троє з яких померли на місці події.

5 жовтня у МВС повідомили, що вбивцею охоронців є уродженець Львівської області 1974 року народження Ярослав Мазурок, якого 10 жовтня оголосили у міжнародний розшук.

7 листопада у Києві виявили мертвим чоловіка, схожого на Мазурка. При ньому був знайдений паспорт, виданий на його ім’я. За даними міліції, причиною смерті стало вогнепальне поранення в область скроні, яке скоїв сам загиблий. Цього ж таки дня на офіційному сайті МВС України зникла інформація про розшук підозрюваного у вбивстві охоронців в гіпермаркеті «Караван» Ярослава Мазурка.

8 листопада МВС повідомило, що відбитки пальців рук загиблого ідентичні зі слідами пальців рук, вилучених при огляді місця вбивства у «Каравані».

Поховали Мазурка 17 листопада у Києві.

Додамо, 28 листопада, вже після поховання Ярослава Мазурка,  на сайті Міжнародної організації кримінальної поліції «Інтерпол» все ще була розміщена інформація про пошук  Мазурка.