Справжня конституція України

01:28, 3 листопада 2011

Добрий день, шановні читачі zaxid.net. Мої тексти та думки давно тут не з’являлись, тому насамперед привітаюсь з Вами та редакцією.Від сьогодні я спробую, більш-менш регулярно вести свій блог, пишучи у ньому всілякі бздури. Я інакше не можу. Розумні речі мені на думку спадають рідко, а от непотріб та фантазії я продукую у неймовірній кількості. Зокрема, переглядаючи вчора Конституцію України я прийшов до висновку, що більшість у ній написаного – відверта брехня, отже вирішив написати правдиву конституцію нашої країни.

Сьогодні я напишу вступ до конституції, та перших 10 статей. А якщо читачам буде цікаво, згодом, опрацюю її повністю.

Отже…

Всі ми пам’ятаємо, хто насправді затверджував нашу конституцію у 1991 році, тому вступ мав би бути таким:

Компанія функціонерів комуністичної партії СРСР та сексотів і кілька правдивих патріотів, розгублених та наляканих зникнення держави Рад, потребуючи залишитись на потоках розподілення народних цінностей, підігруючи бажанням Українського народу, використовуючи як привід багатовікову історію українського державотворення і на основі здійсненого агентом ЦРУ президентом СРСР Михайлом Горбачовим розвалу Радянського Союзу, дбаючи про власний добробут та спокій, піклуючись про вміст своїх кишень, прагнучи вкрасти у каламутній воді якомога більше, та перевести награбоване на закордонні рахунки, усвідомлюючи відповідальність перед Богом,  власною  совістю,
попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, але надіючись, що знову вдасться задурити всім голову, а від Бога відкупитись молитвами та пожертвами на церкву, керуючись Актом  проголошення  незалежності  України  від  24 серпня 1991 року,  схваленим  1  грудня  1991  року всенародним голосуванням, 
приймає цю Конституцію - Основний Закон для наївних дурнів.  

Стаття 1.  Україна  робить вигляд що є  суверенною  і незалежною,  демократичною,
соціальною, правовою державою. (Так легше взяти за кордоном позики та кредити і вкрасти їх)

Стаття 2.  Суверенітет України поширюється на всю її територію, за виключенням Криму та Севастополя.
Україна є унітарною державою.
Територія України  в  межах  існуючого  кордону  є цілісною і
недоторканною. (Крим та Севастополь теж рухати не можна. Там стоїть Російський флот. Якщо його зачепити, унітарність буде поставлена під сумнів).

Стаття 3.  Людина,  її  життя  і здоров'я,  честь і гідність,
недоторканність і безпека визнаються в Україні абстрактними поняттями

Права і свободи людини та  їх  гарантії  не беруться державою до уваги. Держава ні перед ким не відповідає за свою діяльність.  Утвердженням  і  забезпеченням  прав  і  свобод
людини хай займаються в Європі, в Україні нікому до цього діла немає.

Стаття  4.  В  Україні  існує  єдине  громадянство для простих українців. Посадові особи можуть також бути громадянами Республіки Панама. Мешканці Криму та Севастополя можуть таємно мати російський паспорт. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом та наявною сумою грошей.

Стаття 5. Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним  джерелом  влади  в  Україні  є Президент, його родичі, депутатський корпус та їх родичі, родичі, коханки та знайомі суддів та Українських олігархів. Народ думає, що здійснює владу безпосередньо і через органи державної
влади  та  органи  місцевого самоврядування.

Право визначати і  змінювати  конституційний  лад  в  Україні належить виключно іноземним консультантам і не може бути узурповане народом України.

Ніхто не може узурпувати державну владу. Можна підробити результати виборів. 

Стаття 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову. Органи законодавчої,  виконавчої та судової влади  здійснюють свої   повноваження  у  встановлених  цією  Конституцією межах ( до цього моменту я нічого не змінював) і своїх планів, капризів та бажань.

Стаття  7.  В  Україні  визнається місцеве самоврядування, але толку з нього ані найменшого.

Стаття 8. В Україні визнається  і  діє  принцип  верховенства
грошей та родинних зв’язків. Конституція України має за мету насміхатись над правами народу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі ЦІЄЇ! Конституції  України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення  до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України та будь яких інших законів, документів, тощо, не гарантується.

Стаття 9. Чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною  Радою  України,  є  частиною  національного законодавства України. Укладення міжнародних договорів, які  суперечать  Конституції України,  можливе  після  кавопиття   з резидентами іноземних держав. 

Стаття 10. Державними мовами в Україні є українська і російська мови. До державної мови прирівнюється мат, фєня та албанській ізиг. 

Держава в’яло забезпечує  всебічний  розвиток  і  функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України. В  Україні  гарантується  вільний  розвиток,  використання  і захист російської, інших мов національних меншин України.
Держава без ентузіазму так-сяк сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.