Стала відома причина отруєння дітей в таборі цивільної дружини Януковича на Київщині

Тренери відібрали у дітей йогурти та віддали тоді, коли в них закінчився термін придатності

4 липня

Причиною отруєння 12 дітей в приватному дитячому таборі «Славутич», що розташований у селі Циблі Переяслав-Хмельницького району Київської області, стали йогурти, які тренери однієї з груп табору неправильно зберігали після вилучення їх у дітей. До того ж, термін придатності цих йогуртів спливав наступного дня після того, як його роздали усім дітям, що перебували в таборі, повідомила Держпродспоживслужба.

Як йдеться у повідомленні, 30 червня 226 дітям, що перебували в таборі, на підвечірок видали йогурти з наповнювачем «Злаки» та з лактулозою місцевого виробника, термін споживання яких спливав 1 липня. У процесі епідрозслідування було встановлено, що 30 червня тренери вилучили у вихованців 26 йогуртів, які видали на підвечірок, та зберігали їх без дотримання відповідного температурного режиму у власних кімнатах і повернули дітям для споживання через добу.

У Держпродспоживслужбі зазначили, що 12 дітей, які захворіли, є членами однієї групи. Станом на 3 липня погіршення стану здоров’я дітей з інших груп не реєструвалося.

Наразі одна дитина із попереднім діагнозом «енцефаліт» перебуває у важкому стані в Національній дитячій спеціалізованій лікарні ОХМАТДИТ, ще 11 перебувають у задовільному стані. Із них 10 дітей батьки забрали додому, а одна дитина залишається в ізоляторі табору. Матеріали за цим фактом передані до Національної поліції.

Нагадаємо, табір, в якому стався інцидент, належить цивільній дружині екс-президента-втікача Віктора Януковича Любові Полєжай.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня
Шляхово-ремонтні підприємства Львова працюватимуть за японською технологією 5S
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня