Стала відомою причина відмови компанії Starbucks від роботи в Україні

Голова офісу Націнвестради заявила, що Starbucks не заходить в Україну через високі ціни на продукцію компанії для пересічного українця

11 вересня 2018

Продукція Starbucks на українському ринку є надто дорогою для споживача. Тому наразі у компанії немає бачення своєї присутності на українському ринку. Про це заявила голова офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів, інформує «Новое время».

«ЗМІ кілька разів повідомляли про його (Starbucks, — ред.) вихід на ринок, і мер про це також говорив, але пізніше Starbucks повідомляв, що не виходить на ринок України», – заявила Ковалів.

За її словами, якщо брати до уваги сьогоднішній стан ринку, то продукція Starbucks є надто дорогою для споживача.

«Нині чітких термінів і бачення виходу на ринок немає, але якщо подивитися на ринок України, то зрозуміло, що для цієї компанії він не є великим», – сказала голова офісу Національної інвестиційної ради.

Раніше у швейцарській компанії Nestle заявили, що вважають цілком ймовірним можливість реалізації продукції американської мережі кав'ярень Starbucks Corporation в Україні.

24 січня в Давосі Віталій Кличко повідомив, що Starbucks досліджує питання про вихід на ринок України. Він запевнив, що зробить все можливе для появи американської мережі кав'ярень.

Пізніше у відповідь на запити українських ЗМІ в Starbucks Corporation повідомили, що поки у компанії немає планів відкривати свій бізнес в Україні.

Starbucks Corporation – американська компанія з продажу кави та однойменна мережа кав'ярень. Станом на грудень 2016 року мережа Starbucks об'єднувала понад 24 тис. торгових точок по всьому світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Схеми» знайшли у Зеленського діючий кінобізнес у Росії
«Безвіз дуже сильно вдарив по Львову»
Слабка сильна армія
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ