Станція метро «Майдан Незалежності» знову закрита

10:31, 10 грудня 2013

Станцію київського метро «Майдан Незалежності» знову закрита для входу пасажирів.

Співробітники міліції пояснюють це тим, що метро «замінували втретє за добу», пише УНІАН.

Нагадаємо, що 9 грудня вранці були закриті на вхід і вихід три станції метро – «Театральна», «Хрещатик» і «Майдан Незалежності». Причиною закриття станцій та евакуації пасажирів став анонімний дзвінок про мінування станцій.

Через сім годин станції відкрили, але згодом знову закрили через повторне «замінування».

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати