Американська компанія «McKinsey & Company (Україна)» стала переможцем конкурсу для розробки cтратегії «ПриватБанку». Про це у вівторок, 18 липня, повідомили на сайті фінустанови.
Як зазначається, у грудні 2016 року, після націоналізації «ПриватБанку», частка держави в банківському секторі збільшилася до 55%, що створило необхідність розробки плану реструктуризації бізнесу для банку з урахуванням інших державних банків на ринку. Для розробки вищезазначеної стратегії провели незалежний конкурс з відбору міжнародно визнаної фірми.
«На підставі особливостей пропозицій, що надійшли від більше ніж десятка провідних світових компаній та інших учасників, Наглядова рада обрала компанію «McKinsey & Company (Україна)» переможцем цього конкурсу», - сказано у повідомленні.
Завданням обраної комипанії буде розробка ринкової стратегії оптимізації операцій «ПриватБанку», яка б одночасно забезпечувала максимальну цінність для акціонера та фінансову стабільність. Також експерти McKinsey мають забезпечити діагностики банку та оцінку його здатності відновити стійку бізнес-модель та згенерувати стратегічні варіанти її подальшого розвитку.
«Слава міжнародно-визнаних компаній та світових лідерів - це роками накопичений досвід», - так відреагувала на завершення конкурсу та перемогу «McKinsey & Company (Україна)» корпоративний секретар «ПриватБанку» Вікторія Страхова на своїй сторінці у Facebook.
Як відомо, McKinsey & Company - це міжнародна консалтингова компанія, що спеціалізується на вирішенні завдань, пов'язаних зі стратегічним управлінням. Разом із Bain & Company та BCG входить до так званої «Великої трійки» світових консалтингових компаній. McKinsey як консультант співпрацює з найбільшими світовими компаніями, державними установами та некомерційними організаціями.
Консультанти компанії працювали над стратегічними проектами для таких відомих компаній, як Google, American Express, Boeing, IBM, Westinghouse Electric, AT&T, PepsiCo та інших. Також компанія консультує урядові проекти у десятках країн, зокрема у Великій Британії, США, Канаді, Сербії, Польщі та інших.