Студенти УКУ навчатимуться у новому інноваційному академічному корпусі

08:14, 23 серпня 2013

В інноваційному академічному корпусі Українського католицького університету, який освятять 3 вересня, закінчують останні роботи. З початку нового навчального року студенти та викладачі окремих програм університету навчатимуться у новому приміщенні.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі УКУ.

Святкування з нагоди відкриття нового академічного корпусу розпочнуться 3 вересня о 10:00 Архиєрейською Літургією, яку очолить Блаженніший Святослав (Шевчук). Цією подією також розпочинають відзначення 50-ліття заснування Українського католицького університету Блаженнішим Патріархом Йосифом (Сліпим) 1963 року в Римі.

Нову 4-поверхову будівлю спроектувала бостонська компанія «KMW», її адаптувала львівська фірма «Укрдизайнгруп» (яка займалася робочим проектом та адаптацією Колегіуму).

В академічному корпусі на понад 4 тис. м кв розмістять нові навчальні, офісні та технічні приміщення. Зокрема, тут навчатимуться студенти історичної програми гуманітарного факультету, а також учасники програм Інституту лідерства та управління і частково Львівської бізнес-школи (LvBS).

На першому поверсі будівлі буде їдальня з кухнею, яка зможе обслуговувати до 2 тис. студентів щодня. Такі розміри зумовлені планами розвитку університету щодо розбудови студмістечка, і відповідно збільшення кількості навчальних програм. Другий поверх спочатку  передбачався як технічний, але архітекторам вдалось перепроектувати його в процесі будівництва.

На третьому поверсі вже устаткували десять навчальних аудиторій. Тут також буде розташована «Лабораторія ідей» Львівської бізнес-школи. Саме з третього поверху можна потрапити на літню терасу, яка є дахом їдальні. Вона буде частково озеленена, тож студенти зможуть відпочивати тут між парами за теплої пори року.

На четвертому поверсі будуть приміщення для працівників деканату гуманітарного факультету, кабінети викладачів, Львівської бізнес-школи та Інституту лідерства і управління. Вже зараз там встановлені всі необхідні меблі.

Зважаючи на те, що будівництво відбувається відповідно до сучасних технологій, на даху академічного корпусу є сонячні батареї, які зможуть частково забезпечувати будівлю електроенергією.

Нагадаємо, що у першій фазі будівництва, яка триватиме до 2015 року, окрім Колегіуму та багатофункційного академічного будинку, постануть ще дві споруди: головний університетський храм разом із пасторальним центром та сучасний бібліотечно-інформаційний комплекс. Освячення наріжного каменю храму св. Софії якого відбудеться також 3 вересня.