Студентів ЛІБС змушували голосувати за громадський проект свого викладача

15:13, 15 листопада 2016

Працівників Львівського інституту банківської справи (ЛІБС) зобов'язали організувати голосування студентів за громадський проект свого викладача і прозвітувати про виконання наказу фотографією біля ЦНАПу.

За кілька днів до завершення голосування за громадські проекти з відома директора ЛІБС серед викладачів поширили лист, в якому кураторів навчальних груп попросили «забезпечити голосування» за проект одного з викладачів ЛІБС.

«Оскільки зараз проходить голосування за громадський проект, мета якого облаштування проходу між будівлями №61 та №63 на просп. Чорновола, що поруч з інститутом. Прохання до кураторів забезпечити голосування за проект студентів своїх груп шляхом голосування на дільниці за адресою: вул. Хвильового, 14а. Звіт про виконання – фото з групою біля дільниці! Контроль за виконанням – Вознюк М.А.», – йдеться у тексті електронного листа, який потрапив у розпорядження ZAXID.NET.

Скріншот листа (клікніть на зображення для збільшення)

Із вихідних даних листа зрозуміло, що він пересланий від Ольги Завидівської, яка є старшим викладачем кафедри економіки та управління персоналом ЛІБС, до декана фінансово-економічного факультету ЛІБС Віталія Рисіна. Згаданий у тексті Микола Вознюк є директором Львівського інституту банківської справи.

У листі також згадується прізвище заступника декана фінансово-економічного факультету ЛІБС Назара Галайка, який, як виявилось, і є автором проекту з облаштування міжбудинкової тупикової дороги між двома будинками на проспекті Чорновола.

У розмові із ZAXID.NET Назар Галайко підтвердив, що студентів ЛІБС справді агітували голосувати за проект, однак, за його словами, їх ніхто до цього не змушував.

«Про лист і його зміст, я говорити не можу, бо сам його не бачив. Інформування студентів було. Студентам дали інформацію, що є такий проект, що він стосується території біля інституту, то ж якщо студенти небайдужі і хочуть покращити цю територію, то можуть брати участь у голосуванні, – пояснив Назар Галайко. – Інформація до кураторів, студентів, працівників інституту доносилася, але щоб когось брати за руку чи застосовувати адмінресурс, то такого не було. Якби таке було, то зараз ми б мали не 84 голоси, адже в нас вчиться більше 1000 студентів і працюють більше 200 працівників».

Станом на момент публікації цієї замітки, за даними міського сайту громадських проектів, проект Назара Галайка підтримали 90 львів’ян.

Зазначимо, що голосування за громадські проекти завершується сьогодні, 15 листопада. У положенні про громадський бюджет Львова нічого не вказано про допустимі методи агітації та голосування за проекти. Вказано лише, що одна людина може проголосувати за один малий і один великий проекти.