Студентка Львівського інституту банківської справи стала срібною призеркою Кубку світу з карате

16:55, 5 листопада 2007

Студентка IV курсу Львівського інституту банківської справи НБУ Леся Турчин стала срібною призеркою фіналу Кубку світу з карате (вікова категорія - 18-21р., ката). Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі ЛІБС НБУ.

А у командному виді, захищаючи честь України і спортивного клубу „Сене”, срібна призерка разом з двома одноклубницями посіли перше місце. Змагання проходили у Луцьку за участі спортсменів зі США, Німеччини, Італії, Франції, Угорщини, Сербії, Азербайджану, Англії.

Тренер призерки - президент обласної федерації карате, керівник стрийського клубу „Сене” Ярослав Захаренко. Леся Турчин - володарка чорного пояса, призер чемпіонату Європи, який проходив у квітні у Литві та переможниця Міжнародних змагань (за версією IKA) з карате, що проходили нещодавно у Сербії. Майбутня фінансистка займається карате з 13 років.