Суарес знову кусається: Уругвай вибиває Італію з чемпіонату світу

21:02, 24 червня 2014

Ще одна сенсація ЧС-2014 у Бразилії - збірна Італії залишає мундіаль на груповому етапі, поступившись у вирішальному матчі команді з Уругваю.

Впродовж гри суперники виглядали рівними, хоча уругвайці все таки показували кращу гру. Ймовірно, збірна Уругваю почувалася краще на рідному континенті, де неймовірна спека і надмірна вологість перешкоджала виступам європейців.

Однак відомо, що клімат у футболі не головне, а більш важливим є майстерність і бажання перемогти. І сьогодні уругвайці таки були кращими. Італійці відкрито нервували і неодноразово фолили - на 59 хвилині за грубе порушення червону отримує Клаудіо Маркізіо.

Уругвай теж не гребував застосовувати заборонені прийоми - у другому таймі Луїс Суарес знову вкусив гравця. Цього разу жертвою «зубастика» став Кьєлінні.

Завершивши перший тайм сухою нічиєю, суперникам вдалося відкрити рахунок аж на 81 хвилині - головою у ворота Буффона пробив Годін - 0:1.

Таким чином Уругвай продовжує боротьбу, а підопічні Чезаре Пранделлі повертаються додому.

До слова, у ще одному матчі цієї групи англійці не змогли подолати збірну Коста Ріки, яка є лідером групи, і теж пакують валізи додому.