Суд арештував чотири заводи Ігоря Коломойського у справі «ПриватБанку»

11:53, 29 вересня 2017

Печерський райсуд Києва заарештував майно Орджонікідзевського гірничо-збагачувального комбінату, Нікопольського заводу феросплавів, Марганецького гірничо-збагачувального комбінату і «Дніпроазоту». Ці підприємства контролюють колишні власники «ПриватБанку» Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. Про це повідомило LB.ua з посиланням на дані Єдиного реєстру судових рішень.

Заборону накладено у справі про махінації у «ПриватБанку», які відбулися ще три роки тому. Посадові особи «ПриватБанку» підозрюються в заволодінні 19 млрд грн, що були виділені Нацбанком на рефінансування фінустанови.

Слідство встановило, що «ПриватБанк» видав 42-м підконтрольним підприємствам кредити обсягом від 18 до 73 млн доларів під заставу майнових прав на товар.

Ці підприємства, в свою чергу, уклали сумнівні угоди, здійснивши 100% передоплату і перерахувавши гроші на рахунки нерезидентів нібито з метою отримання товарів. Однак поставки товарів не відбулася, а гроші не були повернуті.

Як писав ZAXID.NET, раніше суд заарештував будівлю заводу соків та газованих напоїв «Біола» (м. Дніпро), та будівлю, яку орендує телерадіокомпанія «Студія 1+1», а також літак Boeing у справі розкрадання коштів з «ПриватБанку».

До слова, раніше повідомлялося, що близько 2000 активів націоналізованого «ПриватБанку», у тому числі гірськолижний курорт «Буковель», продадуть на державному аукціоні.

«Буковель» раніше асоціювався з прізвищем олігарха Ігоря Коломойського і саме його до націоналізації називали господарем курорту.