Суд окупованого Криму відхилив апеляцію у справі українського політв’язня

10 вересня

У понеділок, 10 вересня, підконтрольний РФ «Верховний суд Криму» не задовольнив апеляційну скаргу щодо дострокового звільнення українського політв’язня Володимира Балуха.

Про це повідомило видання «Крим.Реалії». За словами журналістів, прокурор подав клопотання про припинення розгляду клопотання про умовно-дострокове звільнення за першим вироком, бо вже був винесений новий вирок. Суддя задовольнив це клопотання. Засуджений Володимир Балух брав участь у розгляді справи через відеозв’язок.

Раніше клопотання про звільнення Володимира Балуха відхиляв підконтрольний Росії Залізничний районний суд Сімферополя. У липні 2018 року той самий суд засудив Балуха до 5 років колонії загального режиму і штрафу 10 тисяч рублів в іншій кримінальній справі - про дезорганізацію роботи ізолятора тимчасового тримання. Цю справу проти Балуха порушили через заяви начальника СІЗО в селищі Роздольне Валерія Ткаченка, який заявив, що Балух його побив. При цьому сам активіст і його захист заявляють, що це Ткаченко напав на нього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України