Суд присяжних визнав Пола Манафорта винним за вісьмома пунктами звинувачення

22 серпня

У середу, 22 серпня, журі присяжних у судовому процесі в Вірджинії одноголосно визнало винним колишнього керівника передвиборного штабу Дональда Трампа і політтехнолога Віктора Януковича.

За повідомленням Bloomberg, Манафорта визнали винним за вісьмома з вісімнадцяти пунктів. Присяжні вирішили справедливими п'ять звинувачень у податковому шахрайстві, два порушення банківського законодавства та одне про приховування закордонних рахунків. Ще десять пунктів звинувачення будуть розглянуті 29 серпня. Якщо суддя погодиться з вироком присяжних, Полу Манафорту загрожує до 80 років ув’язнення.

Процес, який триває у Вірджинії, буде першим зі щонайменше двох. Другий має розпочатися у вересні в окрузі Колумбія (Вашингтон, США), головна увага цього процесу буде прикута до політичних питань. У червні 2016 року Манафорт був присутній на зустрічі функціонерів з оточення Трампа з громадянами Росії, які нібито мали у своєму розпорядженні компрометуючі матеріали щодо кандидата в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон. Спеціальний прокурор Роберт Мюллер та його команда вже 14 місяців проводять розслідування ймовірного втручання Кремля у вибори в США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Найбільше україномовне місто світу повинне мати динаміку розвитку»
Угорщина контактує з потенційними переможцями майбутніх виборів в Україні
Перший тайм 1:1
Двоє медиків, які у Львові постраждали в ДТП, у важкому стані
Головні новини Львова за 15 листопада
Виділені атовцям ділянки біля Львова скупила створена два тижні тому будівельна компанія
Львівська мерія не погодила підвищення вартості проїзду у маршрутках до 8 грн
Екс-директор спортклубу Порошенка став власником скандальної газової компанії
Добродії Львова вже допомагають Миколаю здійснити мрії дітей з інтернатів
У Вроцлавському університеті відкрили пам’ятну таблицю Андрею Шептицькому