Сухопутні війська посилили свою присутність на Азовському напрямку через провокації РФ

12 вересня 2018

У відповідь на агресивні дії Російської Федерації в Азовському морі, Збройні сили України збільшили чисельність свого угрупування на цьому напрямку.

Про це на своїй сторінці у Facebook 11 вересня повідомив командувач сухопутних військ України Сергій Попко. За його словами, наразі силами сухопутних військ здійснюються заходи щодо забезпечення повного контролю ситуації в регіоні, підтримки дій корабельного угрупування, забезпечення надійної оборони морського узбережжя.

Організовується постійна присутність і контроль району силами загальновійськових бригад та бригад територіальної оборони, підрозділів ракетних військ і артилерії, підрозділів армійської авіації.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, 9 вересня ВМС України також розпочали посилення обороноздатності на Азовському напрямку. Зокрема до кінця року на Азовському морі мають створити військово-морську базу ВМС ЗС України, перемістивши сюди Південну військово-морську базу ВМС ЗС України з Миколаєва. Надалі на її основі буде створений катерний дивізіон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Безвіз дуже сильно вдарив по Львову»
Слабка сильна армія
Шеф-редактора вінницької філії НСТУ звільнили після схвального сюжету про УПЦ (МП)
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ