Табачник обіцяє видати українсько-російський посібник з історії за півроку

13:36, 19 травня 2010

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник прогнозує завершення розробки українсько-російського посібника для вчителів історії до жовтня-листопада. Про це він сказав на брифінгу.

«Я думаю, ми зможемо його оприлюднити, ну, оптимістично так десь до жовтня-листопада місяця», - сказав Табачник.

Він відзначив, що на сьогодні вже готові багато матеріалів для цього посібника, - повідомляє proUA.

Також міністр підкреслив, що в посібнику вчителі історії зможуть ознайомитися з офіційною точкою зору історичної науки.

В той же час він відзначив, що в підручнику можлива наявність дискусійних питань і представлень різних позицій, а також публікацій фрагментів документів.

За словами Табачника, угода про першочергові заходи щодо розвитку науково-освітньої співпраці на період 2010-2012 років, підписана між Міністерствами освіти України і Росії, передбачає надання Міністерствами освіти двох країн підтримки українсько-російської комісії істориків, найближче засідання якої планується в червні у Києві.

Нагадаємо, Україна і Росія мають намір розробити спільний навчальний посібник для вчителів історії.

Метою угоди Міністерств освіти двох країн є забезпечення нарощування наукової та науково-освітньої співпраці за напрямками, що представляють взаємний інтерес, шляхом підготовки та реалізації двосторонніх проектів.