Ювілейна «Коронація слова – 2015» буде присвячена темі «Воскресіння розстріляного відродження».
«Наступну Церемонію нагородження присвячуємо «Воскресінню розстріляного відродження». В 30-х роках випали з літературного процесу понад 300 письменників, які були розстріляні або вбиті в інший спосіб, або чиї роботи були спотворені або вони мали мовчати чи поїхати та продовжувати роботу закордоном, - розповів співзасновник поекту Юрій Логуш під час пресконференції 22 вересня, - Кількість письменників є приблизно такою ж, яку відкрила «Коронація слова». На сьогодні конкурсом відзначено 389 авторів».
«Було запропоновано дві нові спецвідзнаки, які стосуються усіх 4 номінацій «Коронації слова». Перша спецпремія «Розстріляне відродження: перерваний текст». Також Коронація слова заохочує митців до створення белетризованих біографій митців Розстріляного відродження, а також до роботи над текстами, які б розкривали маловідомі факти цього культурного ренесансу України» - про це повідомила Тетяна Белімова, доцент кафедри української мови та літератури Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», лауреатка «Коронації слова».
Цьогоріч відбуватиметься «Гранд Коронація» (приймаються рукописи до 1 березня 2015) та «Коронація слова» (приймаються рукописи до 1 грудня 2014). В «Гранд Коронації» беруть участь лише перші премії у номінаціях «Романи», «Кіносценарії», «П'єси» та «Пісенна лірика» і вона відбувається раз в 5 років. Це цілком окремий конкурс, але в рамках «Коронації слова».