Тігіпко: Влада готова до діалогу з опозицією

15:15, 16 вересня 2012

Партія влади готова до конструктивної співпраці з опозицією. Про це заступник голови Партії регіонів Сергій Тігіпко заявив на 9-й щорічній зустрічі «Ялтинської європейської стратегії».

«Ми абсолютно готові до співпраці. Я згадую слова Шарля де Голля, який сказав, що опозиція – це теж Франція. І я вважаю, що такий принцип можна застосувати і в Україні. Опозиція – це теж Україна, і ми готові до конструктивної розмови», - сказав Сергій Тігіпко.

Політик також зазначив, що у Партії регіонів сьогодні є значна перевага над об’єднаною опозицією  в рейтингах і ПР має всі підстави для перемоги на парламентських виборах.

 «Партія регіонів достатньо впевнено себе почуває. Ми стежимо за рейтингами. За останніми даними соціологічного опитування компанії GFK,  Партія регіонів має перевагу у 7% над Об’єднаною опозицією. Переконаний, що ми здобудемо перемогу», - заявив Сергій Тігіпко.

Він наголосив, що основою для перемоги Партії регіонів на виборах є конкретні кроки, спрямовані на підвищення рівня життя людей.

«За 2,5 роки в Україні середня заробітна плата зросла на 40%, мінімальна заробітна плата - на 70%, середня пенсія в Україні зросла на 44% і мінімальна пенсія - на 53%. При цьому ми зменшили дефіцит бюджету і стримували зростання цін», - повідомив Сергій Тігіпко.

Разом з тим він зазначив, що якщо до влади прийде нинішня опозиція і втілить план щодо реформи системи влади, який розбалансує владну вертикаль, то це негативно позначиться на економіці країни та соціальних стандартах. «Може повторитися ситуація 2009 року, коли купівельна спроможність людей значно знизилась», - зазначив Сергій Тігіпко.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня 2012 року за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками політичних партій (бар'єр для проходження в Раду - 5%), ще 225 - в мажоритарних округах. Відповідні зміни до закону про вибори народних депутатів прийняла ВРУ 17 листопада 2011 року. «За» закон, розроблений спеціальною комісією Верховної Ради, проголосували 366 депутатів.