Тимошенко ще тримається, а «Батьківщина» вже падає, – експерт

16:27, 13 жовтня 2010

Якщо порівнювати особисті рейтинги національних лідерів з рейтингами їх партій, то серед прихильників Тягнибока 75% з них на місцевому рівні – у місті Львові – готові голосувати за ВО «Свобода». Серед прихильників Тимошенко тільки половина голосує за «Батьківщину». Для цієї політичної сили це - катастрофа. Тимошенко ще тримається, а «Батьківщина» вже падає, – переконаний соціолог, директор Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Про це він повідомив 13 жовтня під час оприлюднення результатів соціологічного дослідження щодо електоральних настроїв мешканців міста Львова на початок жовтня.

Лише 40% прихильників Арсенія Яценюка готові підтримати його партію «Фронт змін» на виборах до Львівської міської ради, а також 40% прихильників Ющенка – партію «Наша Україна».

«Фактично, електорати усіх учасників виборчого процесу, окрім провладних Януковича і Тігіпка, передаються ВО «Свобода». На місцевому рівні «Свобода» набирає більше, ніж на національному рівні», – зазначив О. Антипович.

Крім того, він зауважив: «23% прихильників Януковича у Львові кажуть, що на місцевому рівні проголосують за іншу політичну силу, а не Партію регіонів, не підтримують жодної партії, чи ще не визначились. 77% говорять, що голосують за ПР. Та я переконаний, що оці 23% – нечесні, оскільки бояться показати свою прихильність до сили, яка не сприймається львів’янами в цілому».

Як інформував ZAXID.NET , за словами Антиповича, явка на місцевих виборах у місті Львові 31 жовтня становитиме в середньому 65%.

Крім того, за три тижні до виборів лідерами симпатій на виборах до Львівської міської ради є ВО «Свобода» – 22,2% серед тих, хто має намір взяти участь у виборах, та ВО «Батьківщина» – 13,8%. Далі у рейтингу «Фронт змін» – 7,1%, «Наша Україна» – 6,4%, Партія регіонів – 6,2%, Республіканська християнська партія – 5,9%, ГП «Пора» – 5,5%.

Довiдка ZAXID.NET
Соцдослідження Соціологічної групи «Рейтинг» проходило 5-11 жовтня у місті Львові. Опитано 800 респондентів віком від 18 років і старше. Помилка репрезентативності: для значень, близьких до 50%, становить не більше 2,8%, для значень, близьких до 30%, – не більше 2,4%, для значень, близьких до 10%, – не більше 1,7%.