Тимошенко спростувала заяву Ющенка про плани уряду закрити 118 шахт

14:35, 30 серпня 2009

Заява Президента України Віктора Ющенка про те, що уряд має намір закрити 118 шахт, не відповідає дійсності. Про це прем'єр Юлія Тимошенко заявила журналістам під час робочої поїздки у Волинській області, - повідомляє Ліга.net.

Тимошенко зазначила: "Я хочу спростувати інформацію, що закриваються 118 шахт, категорично".

За словами прем'єра, ті шахти, які три роки тому підлягали закриттю, уряд відроджує.

"Скорочення, утиснення, закриття об'єктів вугільної промисловості - це категорично не український шлях", - сказала вона.

"Український шлях: кожну шахту, яка має підтверджені запаси і має перспективи для видобутку, повернути до життя, зміцнити. І тому тільки реконструкція і модернізація, будівництво нових шахт, і ніякого необґрунтованого закриття шахт", - підкреслила Тимошенко.

Як відомо, раніше Ющенко заявив, що не підтримує кроків уряду щодо закриття шахт, нагадавши, що, згідно з програмою, планується закрити 118 шахт.