Тимошенко здивувала Тігіпка заявою про його згоду бути прем’єром

11:06, 29 січня 2010

Лідер «Сильної України» Сергій Тігіпко заявив, що слова Юлії Тимошенко з приводу нібито його згоди обійняти пост прем'єр-міністра в разі її перемоги на виборах, стала справжньою несподіванкою.

«Новина, для мене це була новина. Країні потрібні реформи, ось це найголовніше, і якщо мене запрошують для проведення таких реформ, то я піду, але підтримувати Тимошенко або Януковича в другому турі не стану. Тому хай вони спочатку оберуться в президенти, а потім приходять до Тігипко і розмовлятимуть. Якщо я їм на той час буду цікавий», - заявив Тігіпко в інтерв'ю одному з центральних телеканалів, повідомляє ТСН.

Тігіпко вкотре наголосив, що не підтримуватиме в другому турі президентських виборів жодного з кандидатів.

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко висловила задоволення з приводу того, що Сергій Тігіпко згоден стати її наступником на посту прем'єр-міністра України.