Впродовж трьох днів у Львові до вшанування було виставлено реліквії та особисті речі св. Івана Павла ІІ. Цю експозицію привезли Кшиштоф Вітковський, власник Музею монет та медалей Івана Павла (м.Ченстохова), разом з о. Прелатом Анджеєм Соботою.
До почитання виставляли папські реліквії, рясу, плащ, пюску (папське накриття голови), орнат (фелон), стулу (єпитрахиль), мітру, посуд. Була представлена копія фігури Матері Божої Фатімської, в короні якої є куля від пострілу в Святішого Отця. Представлено було і дві медалі (з понад десятитисячної колекції музею в Ченстохові), передає прес-служба Львівської міськради.
Експозиція відбулася,зокрема, і в каплиці міської ради.
«Люди, незважаючи на те, що це приміщення міської ради, ставали на коліна й молилися перед реліквіями і знаками Папи. Прийшло теж подружжя з 5 дітьми, щоб дати свідоцтво про чудесне врятування вагітності, що була в небезпеці. Зцілення відбулося після молитви на іподромі. Дівчинка, яка щасливо народилася, була теж присутньою. Вона теж прийшла з цілим своїм класом до реліквій. У пам’ятній книзі можна було записати свідоцтво про отримані благодаті за заступництвом св. Івана Павла і описати, який вплив мала його особистість на життя прихожан. Також реліквії були виставлені під час фатімського молебну, який був проведений отцями домініканцями в храмі Стрітення», – розповів отець Григорій Драус.
На львівському іподромі, де в 2001 році відбулася папська Літургія, біля хреста з папського вівтаря, відбулася молитва й вшанування реліквій. Прихожани поцесійно перейшли від хреста до місця поруч, на якому повстане храм св. Івана Павла. Відбувся парафіальний пікнік.
У найбільшій греко-католицькій парафії Львова – Різдва Богородиці, що на Сихові, яка приймала св. Івана Павла в 2001 році, зібралося понад 10 тис. вірних, щоб вшанувати реліквії й помолитися біля папського орнату (фелону). Отець Орест Федина, настоятель, разом з о. Пралатом провели урочисту ходу навколо церкви, вводячи папські знаки.
«Увесь день була можливість підходити до папських реліквій і знаків, щоб особисто їх вшанувати. Вшанування тривало невпинно до післяобідньої пори, а потім вирушили назад до Ченстохови», – додає отець Григорій Драус.
Також папські пам’ятки були виставлені на Службі Божій в римо-католицькій парафії св. Йоана Павла, яка збирається в греко-католицькій каплиці УКУ.