Традиційне «Свято Пампуха» для енергетиків дзвеніло колядками та щирими вітаннями

19:15, 16 січня 2017

Вже традиційно напередодні Старого Нового року на Бурштинській та Добротвірській електростанціях компанії ДТЕК ранок починається з колядок, смачних частувань і добрих віншувань. Так тут кожного року зустрічають Маланку, плекаючи давні традиції, які гуртують колектив і додають наснаги у щоденній праці.

«Сьогодні у нас велике свято. Ми святкуємо Старий Новий рік! Ми ніколи не порушуємо традицій і з року в рік в нас відбувається День пампуха. До нас приїжджають старші та молодші колядники, які вітають людей зі святом. І традиційно на станцію привозять смачні пампухи та запашну каву зі Львова. Працівники з позитивом ставляться до таких соціальних та духовних заходів. Це показує, що ми вміємо не тільки добре працювати, а й добре святкувати», — вважає Андрій Шувар, директор Бурштинської ТЕС.

Цього року працівникам Бурштинської ТЕС з самого ранку колядував бурштинський хор «Дзвін». А Маланку та козу водили вихованці бурштинської музичної школи. Святкові мотиви радо підхоплювали всі, хто з самого ранку завітав на роботу — працівників вже чекали ароматна кава і смачні пампушки. Зігріваючись гостинцями, енергетики піднімали настрій взаємними вітаннями та бажали один одному добра та успіхів у Новому році

Таких святкувань на Бурштинській ТЕС протягом року відбувається чимало. Тут відзначають і День незалежності, і День вишиванки. Не менше ніж свята, людей єднають і добрі справи, зроблені разом — енергетики Бурштина спільно допомагають сиротинцям протягом року. «Дуже приємно, що у нас зберігаються та започатковуються традиції. Свято — це завжди приємно для кожної людини, тому я зі співробітниками ставимось до таких свят на «ура». Пампухи та кава були дуже смачні, тим більше у таку холодну погоду. Ми щасливі, що такі події відбуваються на нашій станції», — поділилась враженнями електромонтер Бурштинської ТЕС Ірина Ковальська.

Працівники впевнені — рідні традиції мають неабияку силу, що по-справжньому надихає.

«Я сам зі Снятинщини, тому звик до трішки інших святкувань, але такі традиції мені теж до душі. Вони єднають, гуртують колектив, прививають любов до культури наших предків», — переконаний начальник гідротехнічного цеху Василь Ступарик.

Автор Марія Дяків