Тренер львівських "Карпат" розчарований нічиєю з донецьким "Металургом"

09:00, 24 листопада 2008

Головний тренер львівських "Карпат" Олег Кононов розчарований нічиєю 1:1 у домашній грі з донецьким "Металургом". На його думку, львів’яни повинні були перемагати. Про це Олег Кононов зазначив на післяматчевій прес-конференції, - повідомляє Інформаційний центр ФК "Карпати".

"Насамперед, хочу від імені усіх гравців від щирого серця подякувати працівникам стадіону і особисто Юрієві Костюку. Вони змогли у короткий термін і за такої погоди дуже добре підготувати поле. Сьогодні ми хотіли показати гостроатакувальний футбол, навіть при тому, що погода цього сьогодні не дозволяла. Були у нас моменти. В другому таймі… важко говорити чи був гол, треба дивитися повтор. У останній домашній грі року хотілось би, звісно, перемогти. Тож трохи шкода, що не забили, адже перевага у нас була, особливо в другому таймі. Тому скажу, що певною мірою я розчарований…

Не можу сказати, що ми вийшли на пік форми. Швидше, команда зараз починає показувати те, над чим ми працювали, до чого прагнемо. Це не максимум наших можливостей. Тішить, звичайно, те, що в останніх матчах ми почали показувати серйозну гру, про що свідчать наші результати", - підсумував гру наставник львів’ян.

Нагадаємо, 23 листопада в матчі 16 туру української Прем’єр-ліги з футболу львівські "Карпати" завершили домашній матч із донецьким "Металургом" внічию 1:1.

Впродовж усієї гри, незважаючи на складні погодні умови (сильний сніг), ігровою і територіальною перевагою володіли львів’яни. Саме "Карпати" на 18 хв відкрили рахунок - відзначився Ігор Худоб’як. Однак чи не єдина помилка захисту господарів на 45 хв завершилася голом, який провів екс-львів’янин Сергій Даниловський.

У другому таймі карпатівці не використали декілька чудових нагод здобути перемогу: на 75 хв не влучив у порожні ворота Гурулі.

Після 16 турів в активі "Карпат" 19 очок, вони посідають 9 місце в турнірній таблиці.