Три українські біатлоністи фінішували у топ-20 спринтерської гонки у Ханти-Мансійську

16:36, 18 березня 2016

Одразу три представники чоловічої збірної України потрапили у топ-20 спринтерської гонки дев'ятого етапу Кубка світу, який триває у російському Ханти-Мансійську.

Зокрема, українець Олександр Жирний, який пройшов дистанцію без промахів, продемонстрував найкращий результат в кар'єрі, фінішувавши 13-им.

Лідер української збірної Сергій Семенов припустився одного промаху і прийшов до фінішу 14-им. Також найкращий результат в кар'єрі показав біатлоніст зі Львівщини Віталій Кільчицький, який без промахів відпрацював на вогневих рубежах і фінішував 18-им.

Ще один представник збірної України Володимир Сємаков потрапив у залікову зону, прийшовши до фінішу на 31-ій позицій. Також зумів кваліфікуватися до завтрашньої гонки переслідування ще один українець Руслан Ткаленко, який завершив спринт на 51-му місці.

Переможцем гонки несподівано став австрієць Джуліан Еберхард, який до цього ще жодного разу не підіймався на подіуми етапів Кубка світу. Срібло та бронзу спринту завоювали німецькі спортсмени - Сімон Шемп та Арнд Пайффер.

Нагадаємо, на цьогорічному чемпіонаті світу у норвезькому Холменколлені українець Сергій Семенов став бронзовим призером спринтерської гонки.