Новий сезон – старі каруселі. Цими вихідними вони таки запрацювали. Сезон 2015 року львівські атракціони відкрили після того як експерти перевірили їх технічний стан. Тільки один атракціон вже другий рік поспіль не запускають. Лише на його демонтаж потрібно ₴20 тис.
Щоправда, цьогоріч 15 львівських художників вирішили принаймні морально їх оновити.
«Кожен взяв на себе один з атракціонів. Ми розмалювали грибок, сонечко, вальс, а також стіну з левчиком, як йти до атракціонів», – розповів головний адміністратор парку Христина Пархуць.
У касах не змогли втримати старих цін. Через нестримне зростання комунальних послуг довелося цього сезону повтістю змінили тарифну сітку.
«Вартість змінилася на дві гривні. Були по 6, а тепер, зважаючи на здорожчання електрики, по 8 грн в будні, у вихідні по 10 грн», – розповіла касир Світлана Манжос.
І хоч усі атракціони в Парку культури цьогоріч таки пройшли інспекцію, цей сезон може стати для них останнім, визнає директор Парку.
«На жаль, вони вичерпали себе і морально, і фізично. Метал має певний ресурс. Ті експерти, які оглядали, казали, що максимум ще два роки, окрім цього сезону. Але це вже буде на ризик. Не хотілося б ризикувати», – визнав директор Парку культури Олександр Молодий.
Тож атракціони треба або законсервовувати, або ж зробити музей просто неба. Купувати китайські аналоги адміністрація Парку не хоче. Тому розвивають нову розважальну зону. Безпечну. На території Парку цьогоріч відкрили ноу-хау – першу в Україні лазанку для дітей від 3 років.
«То не наша сітка, нашу сітку, якщо візьмете, то всі пальці будуть подряпані. А ця – німецька, вона не дає ніякого пошкодження. Оці всі пластмаски, мотузки ми брали зі Швеції, бо аналогів в нас немає», – зазначив адміністратор лазанки Роман Санін.
В рік усі разом дитячі каруселі в Парку культури заробляють близько ₴1,5 млн. Цьогоріч сподіваються що буде ₴2 млн. Цього недостатньо, аби купити бодай один безпечний та сучасний атракціон.