ЦВК підконтрольна Партії регіонів, - нардеп

14:05, 29 жовтня 2010

Центральна виборча комісія підконтрольна Партії регіонів, - вважає народний депутат від БЮТ Олена Шустік.

"Ні для кого не секрет, що Центральна виборча комісія працює виключно на Партію регіонів. Там є їх більшість", - сказала вона у коментарі для ZAXID.NET 29 жовтня.

Те ж саме, за словами Шустік, стосується і місцевих виборчих комісій різного рівня, оскільки Закон про вибори дозволив формувати їх таким чином. Звернула вона увагу і на те, що виборчі комісії можуть приймати рішення без кворуму. "Вийшли, на трьох щось собі там, вибачте, "сообразили" - і комісія прийняла рішення", - сказала вона.

"Всі силові структури працюють, СБУ, прокуратура, міліція, податкова – з найжорсткішим тиском на всіх і вся – на одну політичну силу, на Партію регіонів. Це всім відомо, окрім Президента – чомусь він кожного разу вимагає: "Дайте мені факти, і тоді я буду щось робити", - додала народний депутат.

За словами Олени Шустік, також "на лопатки" покладена судова система.

"Тому це – страшні вибори. Найстрашніші, мабуть, за всю історію України", - наголосила вона.

Саме тому, зазначила Шустік, в "Батьківщині" обговорювалася можливість бойкотувати місцеві вибори. "Але все ж-таки при голосуванні перемогла думка про те, що треба себе в якийсь спосіб показати на цих виборах. Щоправда, ми отримали таку кількість клонів по всій Україні, що можемо мати трошки інший результат, ніж очікували, клони - одна із технологій теперішньої влади", - сказала нардеп.

Як інформував ZAXID.NET , Олена Шустік у коментарі також сказала, що, на її думку, політики, які відкололися від БЮТ і приєдналися до провладних сил, завжди мали потенціал зрадників.

"Я по життю переконана, що люди не змінюють своє політичне забарвлення, не змінюють властивості і якості, якими їх наділила матінка природа. Вони просто проявляються у певній ситуації, яка дає їм можливість "розквітнути". Тому, напевне, все-таки це можна було спрогнозувати, з огляду на діяльність, яку проводили ці люди, на їхню поведінку. Але разом з тим такі зради кожного разу несподівані у людському розумінні", - сказала депутат Верховної Ради.

Зокрема, Олена Шустік також прокоментувала випадок іще з 2007 року, коли під час голосування за призначення уряду Тимошенко однією з причин затримки голосування було те, що не спрацьовував пульт Івана Деньковича, який потім долучився до розколу Львівської обласної організації ВО "Батьківщина".

"Конституція передбачає презумпцію невинуватості, і достеменно ми цього не знаємо (чи Денькович навмисне намагався зірвати голосування у 2007 році – ред.), але інтуїтивно можемо відчувати. Людина не прокидається іншою певного числа, певного дня тижня. Тому варіанти можуть бути цілком різні", - зазначила вона.

Окрім того, народний депутат наголосила, що від перебіжчиків можна було б очікувати принаймні людської вдячності Юлії Тимошенко.

"Цих людей зробила саме Юлія Володимирівна, і як мінімум людська вдячність мала б домінувати у цих ситуаціях. Я вважаю, що врешті-решт ці люди підуть в небуття – туди, звідки вони й прийшли у нашу політичну силу", - резюмувала нардеп.

Водночас Олена Шустік запевнила, що ці ситуації призвели до зміни ставлення самої Юлії Тимошенко до набору людей до своєї політичної сили. "Вона більш детально вивчає кожну особистість, яка з’являється поряд із нею і її політичною силою. Разом з тим зрозуміло, що жодна людина не застрахована від помилок, і, можливо, вони будуть – хотілося б лише, щоб не у таких масштабах", - зазначила Шустік.