«Тушкування» - це об'єктивний процес, - політолог

08:30, 10 липня 2013

Політолог Кость Бондаренко переконаний, що "тушкування" - це об'єктивний процес, тому "тушки" і надалі з'являтимуться на політичному горизонті.

Таку думку він висловив у коментарі Gazeta.ua.

"Ця методика визначення тушок за принципом хтось на підході, бо хтось якось проголосував – себе не виправдовує. Можливо, їх більше, ніж чотири, можливо менше. Я не дуже довіряю методиці руху "Чесно", - наголосив він.

Окрім того, за його словами, "тушки" будуть обов'язково, але навряд чи "Чесно" визначатиме їхню кількість".

"Тушкування" - це об'єктивний процес, він є в усьому світі, це не український винахід. В жодній країні депутат не застрахований від того, щоби не перетворитися на тушку", - резюмував експерт.

Нагадаємо, рух "Чесно" нарахував у парламенті дев'ять фактичних "тушок" і чотири потенційні.

"На сьогоднішній день рух "Чесно" нарахував 9 тушок у парламенті – це батько та син Табалови, Володимир Купчак, В'ячеслав Кутовий, Олег Канівець, Віталій Немілостивий, Ігор Скосар, Роман Стаднійчук, Василь Кравчук. І 4 тушки, як кажуть, на підході", - сказав член руху "Чесно", директор Центру політичних студій та аналітики Віктор Таран.

Нагадаємо, на виїзному засіданні Ради 2 квітня спікер Володимир Рибак зачитав заяву про вихід з фракції ВО «Батьківщини» 4 депутатів: Олег Канівця, Віталія Немілостівого, Романа Стаднійчука і Ігоря Скоросари. Сам Олег Канівець сказав, що не має наміру виконувати свою передвиборчу присягу скласти мандат у разі, якщо не увійде до фракції «Батьківщини» або вийде з неї.

Окрім цього, Олег Канівець пояснив свій вихід із фракції ВО «Батьківщина» цькуванням.

Додамо, що голова фракції «Батьківщина» у Раді Арсеній Яценюк заявив, що за вихід з фракції «Батьківщина» в парламенті дають $5 млн і $100 тис. на щомісячне утримання.